Agenda


Er staan voorlopig geen
activiteiten op de agenda.


logo praatcafé Zonnebloem


logo provincie West-Vlaanderen

Partners

In alfabetische volgorde:

 

logo DVC Sint-Henricus

Dagverzorgingscentrum Sint-Henricus Rumbeke

Dominique Devolder
dominique.devolder@zbroeselare.be
051 26 90 34

www.zbroeselare.be

_

logo Alzheimerliga

De Vlaamse Alzheimerliga regio West-Vlaanderen

Hein Vanhuyse
hein.vanhuyse@ocmwwielsbeke.be
056 67 45 14

www.alzheimerliga.be

_

logo Familiehulp

Familiehulp regio Roeselare

Christele Popelier
christele.popelier@familiehulp.be
051 24 88 03

www.familiehulp.be

_

logo Wit-Gele Kruis West-Vlaanderen

Het Wit-Gele Kruis West-Vlaanderen

Sofie Vanderstichele
sofie.vanderstichele@wgkwvl.be
051 22 90 80

www.wgkwvl.be

_

logo CM

Thuiszorgcentrum CM Roeselare-Tielt

Marleen Levrau
tzcentrum.roeselare@cm.be
051 25 35 46

www.cm.be

_

logo Open Kring vzw

Woonzorgcentrum Sint-Vincentius Ardooie

Greet Desodt
greet.desodt@openkring.be
051 74 02 60

www.openkring.be

_

logo Ter Berken

Woonzorgcentrum Ter Berken Roeselare

Marian Claeys
marian.claeys@zbroeselare.be
051 24 96 54

www.zbroeselare.be

_

logo WZC 't Pandje Izegem

Woonzorgcentrum 't Pandje vzw Izegem

Nele Margot
nele@tpandje.be
051 31 05 78

www.tpandje.be